Šilumos siurblių kaina

Šilumos siurbliai kaina

Prieš įsirengdami geoterminio šildymo sistemą, žmonės linkę pasidomėti ne vien jos teikiama nauda, privalumais, įrengimo sudėtingumu, bet ir įvairių darbų, susijusių su įrenginių įvedimu, kaina. Natūralu, juk toks pirkinys kainuoja ne pora eurų. Kiek gali atsieiti šilumos siurblių sistemos pajungimas gyvenamuosiuose namuose ar kitos paskirties statiniuose ir kokia yra preliminari šilumos siurblių kaina?

Kaip žinia, geoterminis šildymas šiuo metu laikomas vienu pigiausių šildymo būdų. Jis – ekologiškas, o nauda po įrengimo atsiperka labai greitai. Tiesa, šilumos siurbliai turi būti montuojami pagal tam tikras taisykles, įrengiant specialius pagalbinius sistemos įrenginius. Kelių tipų darbai kainuoja skirtingai. Paminėsime svarbiausius šilumos siurblio įrengimo darbus ir kiek tai gali atsieiti. Pagal tai bus galima tiksliau apskaičiuoti šilumos siurblių kainą:

  • Gręžinio paruošimas (pora šimtų eurų)
  • Santechninių mazgų paruošimas (kainą pasakyti labai sunku, kadangi kiekvienu atveju ji gali būti skirtinga, priklausyti nuo šilumos siurblio, gręžinio, bendrai sistemos sudėtingumo);
  • Šilumos siurblių montavimo etapai (pradedant nuo pustrečio šimto eurų);
  • Įvairūs netradiciniai sprendimai, medžiagos (nuo kelių šimtų eurų)

Žinoma, šios kainos ir darbai – tai tik pagrindiniai aspektai ir preliminarios sumos, kiekvienu individualiu atveju šilumos siurblių kaina gali skirtis, tad patariame pasikonsultuoti su geoterminio šildymo specialistais Vilniuje ar Klaipėdoje.