Vandens gręžinių kaina

Vandens grežiniai kaina

Kiek kainuoja vandens gręžiniai, atsakyti sunku. Pirmiausiai, vertėtų apsvarstyti, kokie darbai turės būti padaryti, kokios technikos pagalbos reikės ir kokiame gylyje apskritai projektuojamas gręžinys. Priklausomai nuo visų darbų sudėtingumo ir vandens gręžinio gylio atitinkamai kinta ir kaina. Visgi, dabar ne viena įmonė visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti šalies miestai) užsiima vandens gręžinių įrengimu, reikalingais darbais, geoterminio šildymo pajungimu. Taigi ir kainos gali varijuoti. Siekiant tiksliai išsiaiškinti, kiek kainuoja gręžinys, vertėtų susisiekti su konkrečia kompanija ir pasikalbėti su ten dirbančiais specialistais. Jie galės aiškiai įvertinti kiekvieną situaciją ir pagal tai tiksliai pakomentuos, kiek kainuos vandens gręžinio įrengimas jūsų sklype.

Vandens gręžinio kaina dažniausiai priklauso nuo pačio gręžinio tipo ir gręžinio gylio. Lietuvių labiausiai pasirenkami gręžiniai tai – arterinis arba giluminis gręžinys. Kiekvieno jų įrengimas ir reikalingi darbai šiek tiek skiriasi, tad natūralu, jog ir kaina nevienoda.

Tačiau į vandens gręžinių kainą paprastai įeina tokie darbai: pilnas gręžinio įrengimas, kai jo ertmėje vyksta išpompavimas, nustatomi pagrindiniai parametrai tokie, kaip statinis vandens lygis, lyginamasis debitas ir pan., taip pat sumontuojama gręžiniui reikalinga įranga. Kaina apima siurblį, hidroforą, elektros ir vandentiekio linijas, automatinio valdymo įrangą.